SMALL OFFICE SECURITY

 • Dwa potężne silniki antywirusowe – ochrona przed wszystkimi rodzajami zagrożeń
 • Pełna ochrona urządzeń z systemami Windows, Windows Server i Android
 • Dwukierunkowa zapora sieciowa
 • Mechanizm SafeStorage – ochrona danych przed zaszyfrowaniem lub zniszczeniem
 • Szyfrowane dyski – bezpieczne przechowywanie ważnych danych (szczególnie istotne w spełnieniu wymagań RODO)
 • Bezpieczna bankowość elektroniczna
 • Ochrona poczty i filtr antyspamowy
 • Kontrola urządzeń multimedialnych i USB
 • mks_vir Administrator
 • Prosta i intuicyjna obsługa
 • Wyjątkowo lekki i szybki
 • Wsparcie techniczne polskiego producenta

Prowadzenie każdego biznesu, nawet niewielkiego, stanowi w obecnych czasach spore wyzwanie pod względem bezpieczeństwa, ponieważ większość operacji realizuje się online (podatki, płatności, przesyłanie dokumentów itp.). Dlatego tak ważne jest posiadanie skutecznych narzędzi gwarantujących pełne zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju cyberzagrożeniami. Nasze oprogramowanie zawiera wszystkie potrzebne mechanizmy ochronne, dające nie tylko poczucie pełnego bezpieczeństwa, ale także gwarantujące je na najwyższym poziomie.

Kompleksowa ochrona komputerów w sieci

Pełne spektrum mechanizmów ochronnych, zaawansowane narzędzia do zarządzania instalacjami pakietu mks_vir i bogaty zestaw narzędzi dodatkowych pozwalają na ochronę każdej sieci.

ochrona systemów Windows i Android

zarządzanie instalacjami pakietu w sieci

bogaty zestaw narzędzi dodatkowych

Ochrona stacji roboczych i serwerów Windows

Pakiet mks_vir dla stacji roboczych i serwerów Windows oferuje pełne spektrum modułów ochronnych gwarantujących najwyższy poziom bezpieczeństwa przy pracy z pocztą elektroniczną, stronami WWW, aplikacjami, nośnikami danych itp.

Stale rozwijane silniki antywirusowe rozpoznają wszystkie rodzaje zagrożeń obecnych w Sieci. Zaawansowane mechanizmy heurystyczne szukają podejrzanych aktywności w pobieranych skryptach, dokumentach i aplikacjach.

Dwukierunkowa zapora sieciowa daje pełną kontrolę nad aktywnością sieciową aplikacji i skryptów pracujących w systemie.

Kontrola rodzicielska i kontrola dostępu do stron WWW pozwala na filtrowanie treści, do których mają dostęp użytkownicy.

Ochrona urządzeń z systemem Android.

mks_vir Android Antivirus stale dba o bezpieczeństwo urządzeń mobilnych. Zaawansowany skaner oparty o zasoby chmury skanującej to gwarancja najwyższej skuteczności skanowania i kontroli plików pobieranych do pamięci urządzenia.

W pakiecie mks_vir Small Office Security istnieje dodatkowo możliwość zdalnego zarządzania urządzeniami z zainstalowanym programem mks_vir Android Antivirus.

Zarządzanie instalacjami pakietu mks_vir w sieciach

Serwer zarządzający mks_vir jest gotowy do pracy od razu po trwającej dosłownie kilkanaście sekund instalacji. Nie są wymagane żadne dodatkowe silniki baz danych czy organizacja sieci w postaci domeny Windows. Co więcej, serwer zarządzający mks_vir można zainstalować nawet na stacji roboczej Windows, nie jest tu wymagany serwer Windows.

Wszechstronna i ergonomiczna konsola pozwala na zarządzanie instalacjami pakietu mks_vir z dowolnego komputera w sieci. Użytkownik dostaje do dyspozycji liczne mechanizmy kontrolne, konfiguracyjne i informacyjne. Bogaty system raportów i podsumowania aktywności stacji w sieci pozwalają na natychmiastową ocenę poziomu bezpieczeństwa komputerów i aktywności użytkowników.

Narzędzia do zarządzania bezpieczeństwem

Pakiet mks_vir oferuje użytkownik liczne narzędzia dodatkowe pozwalające na dodatkowe zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Wśród nich znajdują się: moduł tworzenia kopii zapasowych, program do czyszczenia systemu ze zbędnych plików, mechanizm pozwalający na stworzenie dysku ratunkowego pozwalającego na uruchomienie komputera i dostęp do plików w przypadku awarii systemu, kwarantanna, audyt systemu.

Ochrona danych przed zaszyfrowaniem

Nowatorska technologia Safe Storage pozwala na ochronę ważnych danych (różnego rodzaju dokumentów, plików graficznych, baz, arkuszy itp.) przed ich niepożądaną modyfikacją, zaszyfrowaniem, zniszczeniem lub skasowaniem przez szkodliwe oprogramowanie jak również przez przypadkowe działanie użytkownika.

Safe Storage przechowuje oryginalną zawartość dokumentów, zdjęć i innych ważnych plików użytkownika, niezależnie od tego, w jaki sposób są one modyfikowane lub kasowane.

Szyfrowane dyski

Moduł szyfrowanych dysków pozwala na stworzenie wielu wolumenów (widocznych w systemie jako napęd) z dostępem chronionym hasłem. Moduł ten jest szczególnie istotny w świetle wymagań stawianych przez RODO.

Szyfrowane dyski pozwalają na bezpieczne przechowywanie ważnych danych uniemożliwiające dostęp osobom niepowołanym.

Wsparcie producenta na każdym etapie funkcjonowania pakietu

Program mks_vir jest bardzo prosty w instalacji i w obsłudze. Po podstawowym dopasowaniu ustawień do wymagań konkretnej sieci pracuje nieprzerwanie i nie wymaga dodatkowej konserwacji. W przypadku pytań lub wątpliwości nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Wykorzystując mechanizm zdalnego wsparcia jesteśmy w stanie rozwiązać większość problemów dosłownie w kilka minut.

Jesteś gotowy zobaczyć nowego MKS-a w akcji?