CECHY GŁÓWNE

Dwa potężne silniki antywirusowe
i mocny firewall.

Silniki to serce programu antywirusowego i ochronnego. Nowy mks_vir to prawdziwy, hybrydowy cyberczołg ochronny napędzany stale aktualizowanymi i modernizowanymi silnikami wykrywającymi i neutralizującymi wszystkie rodzaje zagrożeń, zarówno w kontekście globalnym, jak i te wymierzone w polską cyberprzestrzeń.

Chroni dzieci (i dorosłych) przed niebezpieczeństwem.

Kontrola treści pobieranych z Sieci to jedna z kluczowych funkcji aplikacji ochronnych i to zarówno w kontekście cyberbezpieczeństwa, jak i ramach edukacji i wychowania. Nowy mks_vir pozwala na dostosowanie poziomu kontroli treści do wymagań rodziców, placówek edukacyjnych (dla tych młodszych cybernautów) jak i firm (dla tych nieco starszych).

Pójdzie na wszystkim!

Tworząc nową wersję programu mieliśmy na uwadze, że nie każdy komputer pracuje w oparciu o cztery procesory XEON i 64GB pamięci RAM. Nowy mks_vir doskonale chroni także słabsze komputery z systemem Windows XP na pokładzie nie zakłócając codziennej pracy. Mechanizmy optymalizacyjne potrafią dostosować pracę programu do możliwości każdego systemu, począwszy od Windows XP, a na Windows Server 2016 kończąc.

Uzbrojony po zęby

Nowy mks_vir to prawdziwa forteca. Wielopłaszczyznowa ochrona gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa nawet przed jeszcze nieznanymi i niesklasyfikowanymi zagrożeniami. Skaner, monitor, skaner poczty, zapora, kontrola rejestru, kontrola treści, mechanizmy kopii zapasowych, SafeStorage chroniący dokumenty i ważne pliki użytkownika przed zaszyfrowaniem, szyfrowane dyski, bezpieczna bankowość elektroniczna, zaawansowane mechanizmy heurystyczne, zarządzanie instalacjami w sieciach – to właśnie arsenał mks_vir.

 

 

 

Nigdy nie jesteś sam.

Nawet najsprawniej funkcjonujący mechanizm wymaga czasami interwencji producenta. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie specjalistów mks_vir. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zawsze chętnie pomożemy. Rozwiązujemy problemy niezależnie od stopnia ich skomplikowania.

Jesteś gotowy zobaczyć nowego MKS-a w akcji?