Dziękujemy za skorzystanie z naszego skanera online. Mamy nadzieję, że spełnił on Twoje oczekiwania.

W tym momencie czujemy się jednak zobowiązani, aby przypomnieć, że XXI wiek to era cyberzagrożeń, cyberataków i wielkich wyzwań dla twórców oprogramowania ochronnego. Każdego dnia pojawiają się tysiące nowych wariantów szkodliwego oprogramowania, a media nieustannie donoszą o kolejnych przypadkach utraty danych i kradzieży pieniędzy z kont bankowych.

Większość współczesnych kampanii hakerskich skierowanych przeciwko polskim użytkownikom ma charakter lokalny – są dobrze przygotowane pod kątem socjotechnicznym do realiów naszego rynku. Dlatego tak ważne jest korzystanie z narzędzi ochronnych tworzonych przez polskie firmy. Tylko one skupiają się w pierwszej kolejności na naszej cyberprzestrzeni.

Czy masz zatem pewność, że Twój komputer jest odpowiednio chroniony? Czy w momencie ataku na Twoje dane, zdjęcia, dokumenty czy dane logowania do banku, zabezpieczenie systemu, w którym pracujesz będzie w odpowiednich rękach?

Pobierz i zainstaluj nową wersję pakietu mks_vir. Zobacz, jaki poziom ochrony gwarantuje legendarny, polski program antywirusowy – przez 60 dni, bez żadnych zobowiązań.

Chronimy polską cyberprzestrzeń od ponad 30 lat.
 

Program instalacyjny mks_vir dla systemów Windows
Pełna wersja pakietu z licencją na 60 dni