XXI wiek to era cyberzagrożeń, cyberataków i wielkich wyzwań dla twórców oprogramowania ochronnego. Każdego dnia pojawiają się tysiące nowych wariantów szkodliwego oprogramowania, a media nieustannie donoszą o kolejnych przypadkach utraty danych i kradzieży pieniędzy z kont bankowych.

Większość współczesnych kampanii hakerskich skierowanych przeciwko polskim użytkownikom ma charakter lokalny – są dobrze przygotowane pod kątem socjotechnicznym do realiów naszego rynku. Dlatego tak ważne jest korzystanie z narzędzi ochronnych tworzonych przez polskie firmy. Tylko one skupiają się w pierwszej kolejności na naszej cyberprzestrzeni.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną, pełną wersję najnowszego pakietu mks_vir z licencją na 90 dni.

Bez rejestracji i bez żadnych zobowiązań!

 

Program instalacyjny pakietu mks_vir dla Członków Grupy o SCAM
Pełna wersja pakietu z licencją na 90 dni

Chronimy polską cyberprzestrzeń od ponad 30 lat.