Bezpieczna bankowość mks_vir nieustannie na topie

mks_admin 2023-12-16

Specjaliści z Fundacji AVLab – będącej jednym z liderów wśród organizacji specjalizujących się w (często nietuzinkowych) testach rozwiązań z obszaru cyberbezpieczństwa wzięli tym razem na warsztat bezpieczeństwo transakcji płatniczych i przeprowadzili analizę modułów do ochrony bankowości i płatności internetowych.

Test obejmował realne scenariusze ataków wykorzystywane przez cyberprzestępców do wykradania poufnych danych i przejmowania zasobów swoich ofiar. Wiele tego typu scenariuszy to spore wyzwanie dla rozwiązań ochronnych.

Moduł mks_vir Safe Browser (czyli nasza bezpieczna przeglądarka) bez najmniejszego problemu zablokował w zarodku wszystkie próby ataków dowodząc 100% skuteczności ochrony przed tego typu zagrożeniami.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przeprowadzonej analizy bezpośrednio na stronie Fundacji AVLab.

mks_vir Safe Browser jest dostępny w każdym z pakietów mks_vir. Zasady korzystania z przeglądarki są opisane w tym poradniku.

Jesteś gotowy zobaczyć nowego MKS-a w akcji?